Kurumsal

Leman Kültür Hotel

“Yatıya hariç her zaman bekleriz” demiştik, sözümüzü geri alıyoruz.  Leman Kültür Denizli Hotel olarak "Yatıya Da Bekliyoruz."  Asıl amacımız olan gülümsetmenin yanında artık rahat bir yatak hizmetini de sunuyoruz.  

Daha ne olsun der gibisiniz; alternatif kültür zemini oluşturmanın yanında sizlere Leman Hotel Konseptiyle hizmet veriyoruz.  

Ortamın en samimisini, Leman Kültür'ün damak çatlatan lezzetleri, konforlu odaları sizlere vaat ederken, Leman Kültür ekibinin vazgeçilmez karikatürleriyle içinizi de ısıtmayı planlıyoruz. 

“Ne olursan ol, yine de gel” diyerek kapılarımızı sizlere aralıyoruz.  Profesyonel kadromuz, son teknolojik odalarımızla kafanızı dinleyebileceğiniz bir ortam sunuyoruz. 

Şahane lezzetleri deneyimleyip, rahatlığın ötesine geçen odalarımızın aydınlığı ve temizliği konusunda oldukça iddialıyız.  

Seyahatin ve tatilin keyfini çıkaracaksanız eğer gülmenin garantili olduğu karikatürlerimiz, eğlenceli ekimizle bize katılmalısınız. 

Leman kültür personelini oluşturan karikatür çizerlerimizden tut, barmenlerimize, komilerimize, aşçılarımıza, grafikerlerimize, garsonlarımıza ve sayamadığımız bir çok mutfak ekibine kadar hepimizin amacı sizlere keyifli vakit geçirmekte yardımcı olmaktadır. 

 Rezervasyon kolaylığımızdan yararlanıp en iyi, lüks odamızı ayırtarak mizahın çıkış noktası olan Leman Kültür Denizli Hotel de gülmenin garantili olduğunu servislerimizle tatilin tadını doyasıya çıkarın.
Denizli’nin muhteşem havası, odalarımın fersah fersah genişliği, çağdaş ferahlığı ilginizi çekecek.  Büyük Leman Kültür ailesi olarak hem ruhunuza hem de estetik zevklerinize hitap edecek hizmetlerimizle kapılarımızı size açık bekliyoruz.

Yatıya gelmeyi unutmayın!

İletişim

Arkadaşlarınıza Önerin